Ingelogd als Mijn naam 2  | logout plaats een advertentie  

De advertentie 'Restaurant | Regio Aachen | Toplocatie' is niet meer beschikbaar op HorecaMarktplein.nl.

78 restaurant advertenties Sorteren verfijn resultaten
  • Pension | Restaurant | Feestzaal | Terras Pension | Restaurant | Feestzaal | Terras Pension-restaurant met bar, terras en feestzaal Charmant, monumentaal pand op een zeer goede en centrale locatie, ideaal om direct door te starten en heeft aantoonbaar goede omzetten. Dit horecapand beschikt over een restaurant (ca. 80 zitplaatsen), een café met bar en ca. 20 zitplaatsen, een feestzaal voor bruiloften en feesten, grote horec 08 aug '24 Blankenheim OG: € 450.000
  • ID: 2228 Restaurant & Cafe-Lounge 1453 ID: 2228 Restaurant & Cafe-Lounge 1453 Per direct ter overname: (Turks) specialiteiten restaurant met zeezicht In dit alcoholvrije familierestaurant kunt u lekker genieten van een uitgebreid ontbijt, lunch of 3 of 4 gangen menu voor het diner. De horecaruimte is gelegen pal naast de Scheveningse boulevard op de hoek met de Zeeruststraat onder het appartementencomplex Belle Mare naast de Den Haag, ZH OG: € 700.000     INV/GW: € 250.000     Huur: € 4.392 /mnd.
  • Eigen Horeca Makelaar
  • Ter Overname horeca locatie in het centrum van Dordrecht Ter Overname horeca locatie in het centrum van Dordrecht ? Jouw droom om een eigen restaurant te hebben is binnen handbereik! ?NU VOOR EEN SCHERPE VRAAGPRIJS!We presenteren een unieke kans - de verkoop van een Thais restaurant gelegen in het hart van het pittoreske Dordrecht, een stad vol toeristen en bruisend van leven. ? Het restaurant is gevestigd aan de Vriesestraat 114, 3311 NS Dordrecht, een van de Dordrecht, ZH INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 1.870 /mnd.
  • Heerenveen Nieuw  Mediteriaans restaurant Heerenveen Nieuw Mediteriaans restaurant De SultanBreedpad 38442AA HeerenveenNieuw in de verkoop.In het bruisende cenrum van Heerenveen mogen we een zeer smaakvol ingericht restaurant aanbieden. Het Midden Oosters en Mediteriaans restaurant ligt aan het Breedpad, tussen meerdere horeca gelegenheden. Heerenveen is het oudste kanaaldorp van Nederland, de plaats is ontstaan in 1551 op een kr Heerenveen, FR INV/GW: Op aanvraag     Huur: Op aanvraag
  • ID: 4230 A1-locatie hartje centrum den Haag ID: 4230 A1-locatie hartje centrum den Haag Dit prachtige Japanse restaurant is gevestigd in een hoekpand midden in het centrum van Den Haag. Er is een ruim terras aanwezig. Het restaurant is geheel in stijl en zeer sfeervol ingericht met diverse gezellige zitjes en aparte ruimtes. Nabij de keuken is er ook een eetbar aanwezig. De keuken is volledig professioneel ingericht en goed onderhoude Den Haag, ZH INV/GW: € 450.000     Huur: € 9.759 /mnd.
  • ID: 1594 Café/ Restaurant op Top locatie in Den Haag ID: 1594 Café/ Restaurant op Top locatie in Den Haag In één van de meest gewilde winkelstraat van Den Haag hebben wij dit goedlopende CAFE/ RESTAURANT met onroerend goed in de discrete verkoop gekregen. Met de diverse Ministeries, de Rechtbank en vele kantoren in de nabije omgeving is dit met recht een TOP locatie! De eigenaar is op zoek naar waardige opvolger(s) die het stokje willen overnemen. Het , ZH INV/GW: Op aanvraag
  • ID: 3013 Shared dining & cocktailbar ALANI NU TEGEN ELK AANNEMELIJK BOD!!!!! ID: 3013 Shared dining & cocktailbar ALANI NU TEGEN ELK AANN NU TEGEN ELK AANNEMELIJK BOD!!!!! Alani is een shared dining & cocktailbar, gelegen op De Oude Delft 92, waar je kan genieten van onder andere tiki cocktails en verschillende lekkere “Asian infused” gerechtjes om te delen. Bij Alani draait het om samen zijn en genieten. Dit onlangs geheel opgeknapte bedrijf, met ca. 37 zitplaatsen binnen en 20 op h Delft, ZH INV/GW: Bod gevraagd     Huur: € 2.582 /mnd.
  • Banner_HorecaAdviesBureau
  • Leeuwarden Grote Hoogstraat 10 VERLAAGDE HUUR Leeuwarden Grote Hoogstraat 10 VERLAAGDE HUUR Eigen Horeca Makelaar Henk Hosper heeft het voorrecht om dit unieke horecabedrijf in de binnenstad van Leeuwarden aan te bieden.Het bedrijf is gelegen op de begane grond van 3 verschillende panden, op de adressen Kelders 9, Grote Hoogstraat 8 en Grote Hoogstraat 10 en behelst maar liefst een vloeroppervlakte van circa 300 m2.INSTAPKLAAR ! Het horec Leeuwarden, FR Huur: Op aanvraag
  • Leeuwarden  Kelders 9 VERLAAGDE HUUR Leeuwarden Kelders 9 VERLAAGDE HUUR Eigen Horeca Makelaar Henk Hosper heeft het voorrecht om dit unieke horecabedrijf in de binnenstad van Leeuwarden aan te bieden.Het bedrijf is gelegen op de begane grond van 3 verschillende panden, op de adressen Kelders 9, Grote Hoogstraat 8 en Grote Hoogstraat 10 en behelst maar liefst een vloeroppervlakte van circa 300 m2.INSTAPKLAAR ! Het horec Leeuwarden, FR Huur: Op aanvraag
  • Leeuwarden Grote Hoogstraat 8 VERLAAGDE HUUR Leeuwarden Grote Hoogstraat 8 VERLAAGDE HUUR Eigen Horeca Makelaar Henk Hosper heeft het voorrecht om dit unieke horecabedrijf in de binnenstad van Leeuwarden aan te bieden.Het bedrijf is gelegen op de begane grond van 3 verschillende panden, op de adressen Kelders 9, Grote Hoogstraat 8 en Grote Hoogstraat 10 en behelst maar liefst een vloeroppervlakte van circa 300 m2.INSTAPKLAAR ! Het horec Leeuwarden, FR Huur: Op aanvraag
  • Restaurant | Lounge | Zaal Restaurant | Lounge | Zaal Te huur (incl. inventaris) Restaurant | Partycentrum Kerkeveldstraat 7 te Brunssum Aan de rand van het centrum van de gemeente Brunssum, een van de 7 gemeenten in Parkstad Limburg, ligt een volledig ingericht restaurant met 2 feestzalen, dat mogelijkheden biedt om diverse horeca activiteiten te organiseren en deze te combineren. Een goed onderhou Brunssum, LB Huur: € 1.750 /mnd.
  • ID: 1593 Specialiteiten restaurant Mall of the Netherlands ID: 1593 Specialiteiten restaurant Mall of the Netherlands Per direct te huur in the Mall: (Turks) specialiteiten restaurant met 160 zitplaatsen The Westfield Mall of the Netherlands is met 280 winkels en Horeca één van de grootste overdekte winkelcentra van Nederland. Op een prominente plek nabij één van de ingangen van het centrum bieden wij een groot familierestaurant aan met 160 zitplaatsen op twee ver Leidschendam, ZH INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 10.000 /mnd.
  • Brugman
  • ID: 2215 Restaurant in het Zeeheldenkwartier ID: 2215 Restaurant in het Zeeheldenkwartier Instapklaar Restaurant in het Hart van Den Haag. Stap binnen in het hart van het Zeeheldenkwartier, waar een unieke kans op je wacht! Dit prachtige restaurant met 50 zitplaatsen, dat in 2022 volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht is, staat nu ter overname. Het restaurant is niet alleen een visueel feest voor het oog, maar ook een culinair parad Den Haag, ZH INV/GW: € 99.000     Huur: € 2.219 /mnd.
  • Ter overname vrijstaand horecapand in Hoogeind N-B Ter overname vrijstaand horecapand in Hoogeind N-B Ter Overname: Horecapand met oneindige mogelijkheden in Hoogeind N-B, een plaatsje tussen Breda en Tilburg. Droom je van het runnen van je eigen horecazaak? Dit is je kans! Dit ruime horecapand met een groot zonnig terras staat te huur, inclusief woning, en biedt eindeloze mogelijkheden voor ondernemers met een passie voor gastvrijheid. Kenmerken: Oosterhout, NB OG: € 550.000     INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 3.000 /mnd.
  • ID: 4222 Restaurant in het centrum van Den Haag ID: 4222 Restaurant in het centrum van Den Haag Prime Locatie: Dit restaurant bevindt zich op een prominente plek in het centrum van Den Haag, op steenworp afstand van culturele hotspots en winkelgebieden. Recentelijk Gerenoveerd: De zaak heeft begin 2022 een volledige renovatie ondergaan met een stijlvolle, hoogwaardige inrichting als resultaat. Capaciteit: Met ongeveer 75 zitplaatsen binnen en Den Haag, ZH INV/GW: Op aanvraag     Huur: € 5.167 /mnd.
Heeft u een suggestie?